Vyvolený / Tichý muž / Pravidlo první / Major Pettigrew se nevzdává -Sandra Brown, Sam Bourne, Robert Crais & Helen Simonson

Kód: 2821
Neohodnoceno
99 Kč
Vyprodáno (1 ks)

Kniha je nová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sam Bourne: Vyvolený
Maggie Costellová, poradkyně nového prezidenta Spojených států Stephena Bakera, je hrdá na to, že může pracovat po boku tak výjimečného muže. Ovšem jen do chvíle, kdy se na scéně objeví jistý Vic Forbes a vyhrožuje, že zveřejní skandální informace o prezidentově minulosti.

Sandra Brown: Tichý muž
Amerikou h
ýbe hospodářská krize, osamělá matka Ella Barronová však žije den za dnem stejně. Stará se o nájemníky svého penzionu a o syna Sollyho a ani ve snu by ji nenapadlo, že by se její život mohl změnit. Všechno je náhle jinak, když se u ní ubytuje pan Rainwater.

Robert Crais: Pravidlo první
Joe Pike pátrá po vrazích dávného kamaráda. Stopa vede do srbského podsvětí v Los Angeles, přímo mezi jeho nelítostné bosse. Průvodce Joeovi dělá prostitutka a ve hře je i unesené dítě a obří zásilka pašovaných kalašnikovů. Pikeovi jde však o jediné: pomstít kamarádovu smrt.

Helen Simonsonová: Major Pettigrew se nevzdává
Ernest Pettigrew, major ve výslužbě, žije v poklidu anglického venkova. Stojaté vody jeho života nečekaně zčeří přátelství, které se rozhoří mezi ním a paní Aliovou původem z Pákistánu. Záhy se ukáže, jak i dnes lidem mohou komplikovat život předsudky.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANTIKVARIÁT
VYDAVATEL: Readers Digest
ROK VYDÁNÍ: 2012
POČET STRAN: 576

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: