Volba - Jakub Trpiš

Kód: 502
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha jako nová s podpisem autora.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Zdá se mi o světě v plamenech. O jaderných bombách, které dopadají jedna za druhou a polykají města jako rakovina. O našem dožívání v podzemním krytu, kde se z nás pomalu stávají zvířata. Ty sny jsou tak živé. Bojím se, že se jednou budu chtít probudit a zjistím, že je pozdě.“

Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. A
čkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále.

Volba je literárním debutem mladého českého autora Jakuba Trpiše. Prolínají se v ní prvky duchovní literatury, sci-fi, detektivky, psychologického i milostného románu.

Volba se v roce 2018 stala bestsellerem, kdy se jí prodalo 15 000 výtisků. Téhož roku vyšlo třetí vydání s pevnou vazbou i novou obálku a také anglický překlad The Choice.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANTIKVARIÁT
VYDAVATEL: Jakub Trpiš
ROK VYDÁNÍ: 2019
POČET STRAN: 216

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: