Až ji uvidíš / Léto medvěda / Pohřbená tajemství / Dopisy z domova - Joy Fielding, Joseph Finder, Bella Pollen & Kristina McMorris

Kód: 2830
Neohodnoceno
99 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha je nová.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joy Fieldingová: Až ji uvidíš
Marcy Taggartová se po letech manželství vydává do Irska na „druhé líbánky“ – jenže sama, bez manžela. Ten ji totiž právě opustil. I bez toho by měla trápení dost – před dvěma lety se jí utopila dcera Devon. V Irsku však zahlédne dívku, která se jí nápadně podobá.

Bella Pollenová: Léto med
věda
Anglický diplomat v Německu za studené války, milovaný manžel a otec Nicky Fleming za záhadných okolností zemře. Mohl být špion a zrádce? ptá se jeho vdova Letty. Děti mají jiné starosti. Umřel jim táta, maminka se od té doby uzavírá do sebe a jich si skoro nevšímá.

Joseph Finder: Pohřbená tajemství
Únos sedmnáctileté Alexy má být pro jejího otce, bostonského magnáta Marshala Marcuse, posledním varováním. Když se dívka probere v jakémsi tmavém stísněném prostoru, kde nemůže rozhodit rukama, zmocní se jí děs. A její otec se z neznámého důvodu nemůže obrátit na policii.

Kristina McMorrisová: Dopisy z domova
Jakmile jeden druhého v tanečním sále postřehnou, přeskočí prudká jiskra. Píše se rok 1944 a vojín Morgan McClain se má zítra vydat na dlouhou cestu přes oceán na evropská bojiště. A studentka literatury, křehká tmavovláska Liz Stephensová je zasnoubená s jiným mužem…

Doplňkové parametry

Kategorie: ANTIKVARIÁT
VYDAVATEL: Readers Digest
ROK VYDÁNÍ: 2012
POČET STRAN: 544

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: