Volba - Jakub Trpiš

Kód: 502
Novinka
Neohodnoceno
249 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha jako nová s podpisem autora.

Detailní informace

KNIHY odesíláme
KNIHY odesíláme
každý pracovní den
Dárkové balení
Dárkové balení
knihu Vám na požádání ZDARMA zabalíme
Možnost
Možnost
osobního vyzvednutí na prodejně
Každý den
Každý den
nové knihy

Detailní popis produktu

"Zdá se mi o světě v plamenech. O jaderných bombách, které dopadají jedna za druhou a polykají města jako rakovina. O našem dožívání v podzemním krytu, kde se z nás pomalu stávají zvířata. Ty sny jsou tak živé. Bojím se, že se jednou budu chtít probudit a zjistím, že je pozdě.“

Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. A
čkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále.

Volba je literárním debutem mladého českého autora Jakuba Trpiše. Prolínají se v ní prvky duchovní literatury, sci-fi, detektivky, psychologického i milostného románu.

Volba se v roce 2018 stala bestsellerem, kdy se jí prodalo 15 000 výtisků. Téhož roku vyšlo třetí vydání s pevnou vazbou i novou obálku a také anglický překlad The Choice.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANTIKVARIÁT
VYDAVATEL: Jakub Trpiš
ROK VYDÁNÍ: 2019
POČET STRAN: 216

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: