Park ozvěn, Konečně sami, Policejní nebe - M. Connelly, P. MacDonaldová, C.J. Box

Kód: 1177
Neohodnoceno
95 Kč
Skladem (1 ks)

Kniha je v pěkném stavu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Park ozvěn: Harry Bosch byl v roce 1993 přesvědčen, že pro dopadení vraha mladičké Marie Gestoové udělal vše, co bylo v jeho silách. Navzdory veškeré snaze tenkrát neuspěl a z nevyřešeného případu se pro něj stala profesionální černá můra. Vše se změní v okamžiku, kdy mu okresní státní zástupce sdělí, že byl dopaden dvojnásobný vrah, který je ochoten doznat se k několika dalším vraždám - mimo jiné i k vraždě Marie Gestoové. Bosch naslouchá doznání muže, jehož hledal a nenáviděl dlouhých třináct let. A právě tehdy si uvědomí, že v roce 1993 přehlédl stopu, která ho mohla dovést k vrahovi Marie Gestoové - a následně zabránit devíti dalším vraždám. Bosch tak musí svádět boj na dvou frontách: ve dne je nucen přemáhat vztek a nezaujatě poslouchat arogantního masového vraha, který je mu bytostně odporný, a v noci bojuje s vlastními výčitkami a svědomím. Není divu, že se celá jeho profesionální čest a integrita začínají rychle rozpadat....

Konečně sami: Konečně sami – Emma Websterová skoro nemůže uvěřit vlastnímu štěstí. Po půlroční známosti s přitažlivým Davidem nastává vytoužený svatební den a po něm líbánky v odlehlém srubu jeho strýce. Namísto romantického večera ale Emma zažije strašlivý šok, když na ni zaútočí maskovaný muž se sekyrou. Svatební noc nakonec stráví v nemocnici, ale horší než bolest v poraněném boku je nejistota, proč policie podezírá ze strašného činu jejího manžela? A nemá náhodou pravdu?

Policejní nebe: Dvanáctiletá dívka a její mladší bratr se v lesích severního Idaha stanou náhodnými svědky vraždy a dají se na útěk – se čtveřicí pachatelů v patách. Nalézt někoho, komu by se dalo věřit, nebude jednoduché, stačí slůvko a jejich osud je zpečetěn. Někdy jsou však hrdinové – i padouši – tam, kde byste je čekali nejméně.

Doplňkové parametry

Kategorie: ANTIKVARIÁT
VYDAVATEL: Readers Digest
ROK VYDÁNÍ: 2010
POČET STRAN: 477

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: